Automatyczne smarownice SmarTech

graf
Automatyczne smarownice SmarTech i SmarTech DUO to najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia do bezobsługowego smarowania wszelkiego typu zwrotnic, oraz szyn w łukach i rozjazdach infrastruktury torowej.

Pozwala na ustawienie dawkowania właściwej ilości smaru w zależności od Ilości przejeżdżających pojazdów szynowych wykrywanych przez czujnik bądź stałych interwałów czasowych z możliwością programowania wg. cyklu tygodniowego z nastawami indywidualnymi dla każdego dnia tygodnia z osobna.

Po dokonaniu ustawień startowych i właściwej konfiguracji urządzenia - podczas pracy nie wymaga ono już żadnej ingerencji i obsługa ogranicza się wyłącznie do uzupełnienia właściwego poziomu substancji smarującej w zasobniku.

W smarownicach (w zależności od modelu) zastosowane zbiorniki maja pojemność od 12 do nawet 28 litrów!!!

SMAROWNICA SmarTech powstała dzięki wieloletnim obserwacjom urządzeń o podobnym zastosowaniu, które funkcjonują na rynkach europejskich i które zmagają się z różnego rodzaju niedoskonałościami w swoim działaniu. Przy opracowywaniu tego urządzenia, staraliśmy się wyeliminować wszystkie słabe punkty dotychczasowych opracowań, tworząc urządzenie o zupełnie nowym standardzie pracy.

Smarownice montowane są standardowo na obrzeżach infrastruktury torowej w wolno stojących szafkach, jednak w miejscach gdzie jest to niemożliwe – możliwa jest zabudowa podpowierzchniowa bezpośrednio w torowisku, w specjalnie opracowanej w tym celu studni, zabezpieczającej urządzenie przed zalaniem.

Konstrukcja smarownicy SmarTech oparta jest na najbardziej sprawdzonych rozwiązaniach, które zapewniają zarówno optymalna skuteczność działania, jak i bardzo dużą żywotność wszystkich podzespołów wykorzystanych do jej budowy.

Smarownica SmarTech zasilana jest standardowo z sieci trakcyjnej dedykowanymi w zależności od regionu przetwornicami 660VDC/24VDC. Możliwe jest również opcjonalne zasilanie z sieci energetycznej 230V lub za pośrednictwem ogniw fotowoltaicznych.

POSIADA REKOMENDACJE TECHNICZNA RT/IK-2018-004-00

Najważniejszym kryterium na jakim opieramy się przy produkcji smarownicy SmarTech jest NAJWYZSZA JAKOŚĆ, dotycząca zarówno wykorzystywanych części i podzespołów, jak i samego procesu produkcji urządzenia.